KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12735061
nr 1273 5061
Mats Ceder
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, "Ängar och hus", signerad. Olja på pannå, 34x43 cm
Mats Ceder, svensk bildkonstnär född i Göteborg 1957.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 september 2019
kl 19:41:24
1/9 12:46:13